NÁHRADNÍ DÍLY

Na většinu náhradních dílů poskytujeme slevu až 20%, tudíž můžeme konkurovat internetovým dodavatelů, kde platíte navíc za poštovné a nehrozí vám zdlouhavé problémy v případě reklamace.
Náš servis je velmi dobře zásoben několikrát denně od několika dodavatelů a díky kvalitním dopravcům je dodání objednaných náhradních dílů skutečně bleskové. V některých případech je tedy možné, že budou díly na vaše vozidlo dodány ještě v ten stejný den, kdy k nám vaše vozidlo přivezete. Pokud se tak nestane, tak budou díly připraveny k montáži hned následující pracovní den. V našem servisu jsou používány jak originální, tak také neoriginální, leč neméně kvalitní náhradní díly, v jejíchž prospěch hovoří zejména výhodnější cena. Námi dodávané a montované neoriginální díly pocházejí od známých značek, jejíchž výrobky jsou prověřeny a hojně užívány v mnoha zemích Evropy. Jedná se o díly prvotřídní kvality, s dlouhou životností a vynikajícím zpracováním.

Vždy se snažíme najít nejlepší kompromis mezi cenou a kvalitou náhradních dílů. Tuto skutečnost vždy se zákazníkem operativně projednáváme tak, aby jste byli při převzetí vozidla po opravě spokojeni jak s cenou za opravu, tak kvalitou provedené práce a následně také výdrží vyměněných náhradních dílů.

V případě jakýkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefon, email či vyplněním formuláře v sekci kontakt.