PNEU SERVIS

Mimo jiné pneuservis nabízí

  • kompletní služby pneuservisu
  • prodej pneu za bezkonkurenční ceny
  • přezouvání, vyvažování osobních, užitkových a motocyklových pneu
  • opravy defektů a průrazů
  • opravy bočních průrazů a průřezů „teplou vulkanizací“
  • prodej jetých motocyklových pneu

Něco o pneuservisu

Používání vhodného obutí pro váš vůz či motocykl je jedním z hlavních kritérií, jež je nutné dodržet, aby byla jízda pohodlná a bezpečná. Pneumatiky jsou totiž jediné body, kterými se váš stroj dotýká vozovky a veškeré problémy, které zapříčiní například nevhodné či jistým způsobem poškozené pneumatiky, jsou ihned přenášeny dále a negativně se projeví na chování celého vozu. Kromě nepříjemného chování vozidla, může vlivem špatných pneumatik dojít také k mnohem závažnějším problémům, jež mohou vést například až ke ztrátě kontroly nad vozidlem, motocyklem… a následné dopravní nehodě. Nevyplatí se podceňovat rizika, která při jízdě na nevhodných pneumatikách hrozí (zejména pokud se jedná o nadměrně sjeté či staré obutí). Následná oprava vozidla po dopravní nehodě totiž bude stát mnohonásobně více, než by vás vyšla investice do nového a kvalitního obutí, včetně profesionální péče.


Proto by jste neměli výběr a montáž nového obutí podcenit, ale svěřit jej do rukou odborníků, například v našem pneuservisu. Zakládáme si na profesionálním přístupu a vysoké kvalitě nabízených služeb. Nabízíme široký výběr nových pneumatik a disků mnohých světových značek, servisní služby v podobě přezouvání a vyvažování pneumatik nejen na osobní automobily, ale i motocykly, skůtry a čtyřkolky. Snažíme se minimalizovat čekací doby při přezouvání pneumatik či ostatních pracech souvisejících s péčí o pneumatiky vašeho vozidla, ovšem nikoliv na úkor kvality provedené práce.

Prioritou našeho pneuservisu jsou spokojení zákazníci, kteří se k nám budou rádi vracet pro nové obutí, pro radu a nebo se jen informovat o ostatních námi nabízených službách.